Įmonė UAB "Protecus" įkurta 2017 metais.

Nors įmonė yra jauna, tačiau įmonės darbuotojai turį ilgametę patirtį ir gilias technines žinias šioje srityje.

Koncentruojamės abrazyvinių medžiagų, darbo saugos priemonių, metalo apdirbimo aksesuarų bei elektrinių įrankių prekyboje.

Šiandien sėkmingai tiekiame produktus ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių rinkoms - juos tiekiame į Latviją, Estiją, Baltarusiją ir Ukrainą.

Visoje šalyje veikia platus mūsų prekybos partnerių tinklas, kuriame rinkdamiesi iš plataus asortimento, Jums patogiu metu galite įsigyti Jums reikiamų prekių ar įrangos.

Šiuo metu įmonė atstovauja 3 plačiai žinomus gamintojus :

  1. TYROLIT - Swarovski koncernui priklausantis vienas didžiausių abrazyvinių medžiagų gamintojų pasaulyje, šiai dienai savo asortimente turintis daugiau nei 80000 pozicijų, taip pat plačiai žinomas ir vertinamas klientų dėl inovatyvių sprendimų ir aukštų saugumo standartų atitikimo, Tyrolit būstinė įsikūrusi Austrijoje, Schwaz mieste.
  2. HONEYWELL - JAV technologijų gigantė, viena iš Honeywell krypčių yra darbo saugos priemonių gamyba, būtent šią kryptį ir atstovauja UAB "Protecus", Honeywell siūlo Premium lygio produktus ir inovatyvius sprendimus darbuotojų saugumui užtikrinti, Honeywell būstinė įsikūrusi JAV, Morristown mieste.
  3. ECEF - šeimos kompanija iš Italijos, kuri specializuojasi metalo apdirbimo įrankių gamyboje, ilgametė patirtis, didelis asortimentas ir optimalus kainos ir kokybės santykis tai ECEF kompanijos vizitinė kortelė, ECEF būstinė įsikūrusi Italijioje, netoli Milano miesto.

Esame tikri, jog geriausius tiekimo ir pritaikymo skirtingose pramonės srityse sprendimus pasiūlysime tik gerai įsigilinę į kiekvieno kliento individualius poreikius. Įvairiose srityse dirbančioms įmonėms nuolat padedame prisitaikyti prie rinkos sąlygų, didinti savo veiklos ir produkcijos konkurencingumą bei kokybę, užtikrinti darbuotojų saugumą. Šių rezultatų siekti padeda betarpiškas, glaudus bendradarbiavimas su partneriais ir klientais. Tikimės, kad pelnysime Jūsų pasitikėjimą greita reakcija, puikia produktų bei paslaugų kokybe.